מחפש משרד להשכרה בתל אביב?
תל אביב, עיר העסקים המרכזית והגדולה בארצנו. כל אחד רוצה להתמקם עם העסק שלו בעיר תל אביב, בין אם זה במגדלי היוקרה המשקיפים אל הים לבין מרכז העיר או אפילו בדרום העיר, העיקר להיות שם. ולכן המבחר של משרדים להשכרה בתל אביב הינו רחב, בגדלים שונים ובמחירים משתנים שיתאימו לכל מגוון העסקים, קטנים וגדולים.

גם אתם מחפשים משרד להשכרה בתל אביב? המומחים שלנו בגלקסיה נכסים מיומנים במציאת משרד להשכרה התואם את צרכי העסק שלכם, אם זה מבחינת נוחות גישה למקום העבודה, חניות, גודל המשרד בהתאם למספר העובדים וכמובן תקציב.

אנו ממליצים לכם לעיין במבחר המשרדים להשכרה בתל אביב המוצגים אצלנו באתר וליצור עמנו קשר.

מציג 1–20 מתוך 77 תוצאות

שאלות נפוצות

המחיר להשכרת משרד בתל אביב נע בין 70 ש"ח ל-110 ש"ח למ"ר. המחיר נקבע לפי גודל ואזור בו ממקום המשרד.

באתר גלקסיה נכסים תוכלו למצוא מגוון גדול של משרדים להשכרה בתל אביב בגדלים שונים המשתנים מעת לעת בהתאם לנכסים המתפרסמים. ישנם משרדים בעלי 500 מ"ר / 1,000 מ"ר / 2,000 מ"ר / 3,000 מ"ר / 5,000 מ"ר / 10,000 מ"ר.

מיותר לציין שתל אביב היא ה-עיר שכל עסק חולם להתמקם בו, היא מרכזית בה הכל קורה, ניתן למצוא בה מגוון רחב של אוכלוסיה ושל עסקים, מחנויות בוטיק ועד חברות עולמיות. משרדים בעלי חלל משותף ומשרדים פרטיים המתפלסים על בנינים רבי קומות. מבחינת נוחות הגעה - תל אביב מלאת כלי תחבורה ציבוריים המסייעים הגעה מכל הארץ ולפעמים בצורה נוחה יותר מאשר ברכב פרטי. כל קו אוטובוס עובר בתל אביב, כל קו של רכבת ישראל עוצר בתל אביב, אופניים וקורקינטיים פרוסים בעיר. כל שנשאר זה לבוא ולהתמקם.

עם מעל 15 שנות ניסיון אנו מתמחים בהתאמת הנכס והמשרד לתחום העסק ולבקשות שלכם. כאשר אתם יוצרים עימנו קשר בנושא נכס מסוים או קטגורית נכסים באזור מסוים, אנו קשובים לכל הצרכים והקריטריונים שחשוב לכם שיהיו במשרד הבא שאתם מחפשים להשכיר. אנו משכללים את כל המידע שמסרתם ובהתאם לכך אנו מציגים לכם את המשרד המתאים ביותר עבור העסק והעבודים שבו.

כמובן, בראש העמוד, מעל התפריט הראשי, בצד שמאל תמצאו כפתור "בעל נכס?" כאשר תלחצו עליו תגיעו לעמוד חדש שבו תמלאו את את הפרטים על הנכס שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.