מחפשים משרדים להשכרה בקיסריה? אתם מחפשים משרדים במקום יוקרתי ומלא משמעות היסטורית.
קיסריה היא עיר נמל השוכנת על הים התיכון, קיסריה היא עיר שופעת בהיסטוריה עתיקת יומין. ולידו הוקמה העיר המודרנית שאנו מכירים בתור קיסריה. קיסריה היא עיר קטנה המונה כ – 5000 אנשים הגרים בנכסים גדולים ויוקרתיים מאז הקמתה נחשבה העיר כמקום יוקרתי מאוד שבו גרים המשפחות העשירות במדינה.

קיסריה ממוקמת אחרי חדרה ולפני חיפה, מזרחית מכביש 4. אזור המשרדים להשכרה בקיסריה המבוקש ממוקם באזור תעשייה קיסריה והינו מטפח תעשיות מתקדמות וידידותיות לסביבה העוסקות בתחומי הטכנולוגיה השונים, כגון היי-טק, ביוטכנולוגיה, מכשור רפואי, טכנולוגיות מים ועוד מגוון משרדים. לגלקסיה נכסים משרדים בגדלים שונים ולמטרות ושימושים מגוונים. תוכלו לעיין במבחר המשרדים שאנו מציגים באתר אך אל תהססו גם לפנות אלינו טלפונית על מנת שנסייע לכם למצוא את המשרד המתאים ביותר עבור צורכי העסק שלכם.

מציג את כל 12 התוצאות

שאלות נפוצות

מחירי המשרדים להשכרה באזור קיסריה זולים משמעותית לעומת המשרדים להשכרה במרכז הארץ ונעים בין 40 ₪ למ"ר לבין 60 ₪ למ"ר. המחיר נקבע לפי גודל ואזור בו ממקום המשרד.

באתר גלקסיה נכסים תוכלו למצוא משרדים להשכרה בקיסריה בגדלים שונים המשתנים מעת לעת בהתאם לנכסים המתפרסמים. ישנם משרדים בעלי 150 מ"ר / 300 מ"ר / 500 מ"ר / 1,000 מ"ר / 2,000 מ"ר / 3,000 מ"ר / 5,000 מ"ר / 10,000 מ"ר.

קיסריה ממוקמת אחרי חדרה ולפני חיפה, מזרחית מכביש 4 ובעבר אינה הייתה האופציה הראשונה או השנייה לעסקים אך עם השנים עסקים רבים הבינו את הפוטנציאל שיש בקיסריה אולי דווקא בגלל שהיא מרוחקת מהלחץ והמולת מרכז הארץ. בנוסף, קיסריה פיתחה פארק טכנולוגיה שמקדם את איכות הסביבה ובניה ירוקה ומשתרע על פני 3,500 דונמים. בין העסקים שהתמקמו כיום בקיסריה תוכלו למצוא היי-טק, ביוטכנולוגיה, מכשור רפואי, טכנולוגיות מים ועוד. אז אם אתם מחפשים להשכיר משרד בקיסריה צרו איתנו קשר ונעזור לך להתאים עבורכם את המשרד המתאים ביותר לצרכי העסק שלכם.

כאשר אתם יוצרים עימנו קשר בנושא נכס מסוים או קטגורית נכסים באזור מסוים, אנו קשובים לכל הצרכים והקריטריונים שחשוב לכם שיהיו במשרד הבא שאתם מחפשים להשכיר. אנו משכללים את כל המידע שמסרתם ובהתאם לכך אנו מציגים לכם את המשרד המתאים ביותר עבור העסק והעבודים שבו.

כמובן, בראש העמוד, מעל התפריט הראשי, בצד שמאל תמצאו כפתור "בעל נכס?" כאשר תלחצו עליו תגיעו לעמוד חדש שבו תמלאו את את הפרטים על הנכס שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.