מחפשים משרד להשכרה בחיפה והסביבה?

משרדים להשכרה בחיפה יש בשפע ולכן לנוחיותכם אנו חילקנו את האזורים לקטגוריות נוספות: צ'ק פוסט חיפה ומת"מ חיפה. המוקדים העיקריים בהם נמצאים המשרדים להשכרה בחיפה מתמקדים בכמה אזורים: טירת הכרמל, בעיר התחתית, קריית הממשלה, צ`ק פוסט ובנשר.

חיפה היא העיר השלישית בגדולה בישראל בכמות האוכלוסייה, מעבר להיותה מרכז תרבותי עשיר ומגוון הינה מרכז עסקים, נכסים ונדל"ן במדינת ישראל. חיפה מהווה מוקד מרכזי בכל מה שקשור לסחר הימי של ישראל.
המחירים להשכרת משרדים בחיפה זולים יותר מאשר במרכז הארץ באזור תל אביב, ומהוות מוקד עסקים מרכזי בצפון הארץ.  צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נתאים עבורכם את המשרדים הטובים ביותר לצורכי העסק שלכם.

סינון משרדים להשכרה בחיפה לפי אזור

לבחירת משרד באזור מועדף לחצו על התמונה המתאימה.

שאלות נפוצות

מחירי המשרדים להשכרה בחיפה זולים משמעותית לעומת המשרדים להשכרה במרכז הארץ ונעים בין 50 ₪ למ"ר עד 80 ₪ למ"ר. המחיר נקבע לפי גודל ואזור בו ממקום המשרד.

באתר גלקסיה נכסים תוכלו למצוא משרדים להשכרה בחיפה בגדלים שונים המשתנים מעת לעת בהתאם לנכסים המתפרסמים. ישנם משרדים בעלי 150 מ"ר / 300 מ"ר / 500 מ"ר / 1,000 מ"ר / 2,000 מ"ר / 3,000 מ"ר / 5,000 מ"ר / 10,000 מ"ר.

חיפה אומנם אינה עיר מרכזית בארץ, ובעבר אינה הייתה האופציה הראשונה או השנייה לעסקים אך עם השנים עסקים רבים הבינו את הפוטנציאל שיש בחיפה במיוחד בעקבות צירי התחבורה הרבים שנמצאים בה המאפשרים לעובדים רבים מכל רחבי הארץ להגיע אליה בקלות וכן בעקבות פער המחירים בין חיפה למרכז. כיום בחיפה תוכלו למצוא אזורים שונים המהווים מוקדים עסקיים והיא נחשבת למרכז העסקים בצפון הארץ. אז אם אתם מחפשים להשכיר משרד בחיפה צרו איתנו קשר ונעזור לך להתאים עבורכם את המשרד המתאים ביותר לצרכי העסק שלכם.

עם מעל 15 שנות ניסיון אנו מתמחים בהתאמת הנכס והמשרד לתחום העסק ולבקשות שלכם. כאשר אתם יוצרים עימנו קשר בנושא נכס מסוים או קטגורית נכסים באזור מסוים, אנו קשובים לכל הצרכים והקריטריונים שחשוב לכם שיהיו במשרד הבא שאתם מחפשים להשכיר. אנו משכללים את כל המידע שמסרתם ובהתאם לכך אנו מציגים לכם את המשרד המתאים ביותר עבור העסק והעבודים שבו.

כמובן, בראש העמוד, מעל התפריט הראשי, בצד שמאל תמצאו כפתור "בעל נכס?" כאשר תלחצו עליו תגיעו לעמוד חדש שבו תמלאו את את הפרטים על הנכס שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.