שוקלים להשכיר משרדים בראש העין? הנה כמה סיבות למה בחירת משרדים להשכרה בראש העין זה המקום הנכון לעבור אליו.

  1. נכון לשנת 2022 ראש העין היא עיר הנמצאת בצמיחה הגדולה ביותר לא רק מבחינת מגורים אלא גם עסקים.
  2. דרכי ההגעה לראש העין הם דרך כביש 444 וכיום עומדים בפיתוח עוד כבישים שיחברו אל ראש העין כגון כביש 6.
  3. פארק אפק הוא פארק ייעודי לחברות והעסקים שמגיעים אל ראש העין והוא מתפתח כך שלכל עסק שירצה לבוא יהיה מקום.

גלקסיה נכסים מתמחה בהשכרת משרדים בראש העין בפארק אפק, ברשותינו מאגר משרדים להשכרה בגדלים שונים ולמגוון רחב של שימושים ועסקים. באתר תוכלו להתרשם ממבחר עצום משרדים בראש העין. בין בנייני המשרדים המובילים בפארק אפק ראש העין ניתן למצוא: בית דקל, בית דגם, בניין גב ים, בית ברוש, בית אפק, בית אמות, בית בטר פלייס, בית MTI, בית מרמ, בית אמדוקס ועוד.
אצלנו בגלקסיה נכסים מתמחים במציאת משרד ע"פ קריטריונים וצורכי הלקוח. צרו איתנו קשר עוד היום.

מציג את כל 15 התוצאות

שאלות נפוצות

מחירי המשרדים להשכרה בראש העין ועים בין כ-40 ₪ ועד 60 ש"ח למ"ר. המחיר נקבע לפי גודל ואזור בו ממקום המשרד.

אצלנו, באתר גלקסיה נכסים תוכלו למצוא משרדים להשכרה ברראש העין בגדלים שונים המשתנים מעת לעת בהתאם לנכסים המתפרסמים. ישנם משרדים בעלי 500 מ"ר / 1,000 מ"ר / 2,000 מ"ר / 3,000 מ"ר / 5,000 מ"ר / 10,000 מ"ר.

ראש העין ידועה ומאופיינית עם פארק התעשייה אפק שבצפון העיר, הפארק הינו מתחם הייטק ותוכלו למצוא בו חברות גדולות ומוכרות כגון פרטנר תקשורת, פוינטר, אריקסון, קורנית דיגיטל, קבוצת חוגר ועוד חברות רבות. ראש העין בשנים האחרונות נמצאת בפיתוח של מגורים לזוגות צעירים, פארקים, מסעדות, בתי קפה ומקומות בילוי נוספים. כל זה מביא עוד ועוד חברות להתמקם בראש העין.

עם מעל 15 שנות ניסיון אנו מתמחים בהתאמת הנכס והמשרד לתחום העסק ולבקשות שלכם. כאשר אתם יוצרים עימנו קשר בנושא נכס מסוים או קטגורית נכסים באזור מסוים, אנו קשובים לכל הצרכים והקריטריונים שחשוב לכם שיהיו במשרד הבא שאתם מחפשים להשכיר. אנו משכללים את כל המידע שמסרתם ובהתאם לכך אנו מציגים לכם את המשרד המתאים ביותר עבור העסק והעבודים שבו.

כמובן, בראש העמוד, מעל התפריט הראשי, בצד שמאל תמצאו כפתור "בעל נכס?" כאשר תלחצו עליו תגיעו לעמוד חדש שבו תמלאו את את הפרטים על הנכס שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.