בניין משרדים להשכרה בחיפה

חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, הפכה עם השנים למרכז עסקי משמעותי. חיפה מושכת אליה אוכלוסייה מגוונת והיא ידועה בערב רב של תרבויות.

לצד ההון האנושי נמשכים אליה גם עסקים ממגוון תחומים וזאת תודות למחירי נדל"ן נמוכים בהשוואה לאזור המרכז, התחבורה הציבורית הנוחה, היותה עיר נמל והעובדה שניתן להגיע אליה בקלות מכל מקום בארץ.

ברגע שעסק חושב על העיר והמיקום המדויק לקום בו, הוא חושב על הגישה באמצעות הרכב והתחבורה הציבורית, הכבישים שמובילים למקום וכמובן, היצע הנדל"ן והמחירים.

עסקים רבים מתעניינים באזורים המועדפים להשכרת משרדים באזור חיפה, ביתרונות ובחסרונות של כל אחד. מאמר זה סוקר את האזורים העסקיים המעניינים ביותר בעיר ואת טווחי השכירות בכל אחד מהם.

שלושת האזורים המועדפים להשכרת משרדים בחיפה

העיר חיפה מציעה לא רק מתחמים עסקיים אלא גם נוף יפיפה, פעילות תרבותית עשירה, מתחמי בילוי וקניות, נגישות גבוהה ואוכלוסייה מגוונת.

בבחירת משרדים להשכרה בחיפה יש לבחון את היתרונות שבאזור לצד העלויות כאשר ישנם שלושה אזורים מועדפים:

אזור הצ'ק פוסט

אזור הצ'ק פוסט של חיפה מהווה ציר תנועה משמעותי בעיר. הוא מחבר את חיפה לקריות, ממנו ניתן להמשיך לכיוון יוקנעם והוא נחשב לאזור פעיל מבחינה עסקית.

משרדים להשכרה בחיפה באזור הצ'ק פוסט יכולים להתאים מאד לעסקים קטנים וגדולים. האזור, שפעם אפשר היה לראות בו חנויות רבות לבית, מתפתח ומתאים עכשיו גם למשרדי הייטק.

הגישה הנוחה למקום דרך תחבורה ציבורית, הקרבה ליוקנעם ולקריות וקרבתו ללב המפרץ הופכים את האזור לאטרקטיבי.

מה לגבי עלות השכרת משרדים בצ'ק פוסט חיפה? כמובן שהן תלויות ברמת הגימור, האזור, החניה והשירותים הנלווים (כמו עמדת קבלה) אך באזור אפשר לראות מחירים שמתחילים ב-60 ₪ למ"ר ומטפסים לכיוון ה-110 ₪ למ"ר.

משרדים להשכרה בצ'ק פוסט >>

אזור מת"מ

אזור מת"מ בחיפה התפתח מאוחר יותר מאזור הצ'ק פוסט והוא מאופיין יותר כאזור הייטק. אפשר להגיע לאזור בנסיעה ברכבת, בלי להיות תלויים ברכב, הוא משקיף מצד אחד אל הים היפיפה של חיפה ומן הצד השני העובדים נהנים ממתחם בילוי וקניות ממש במרחק הליכה.

מעבר לאיכות של המשרדים מדובר בסביבה עסקית שכיף לגדול בה וליצור בה קשרים אישיים בונים.

השכרת משרדים בחיפה באזור מת"מ מתחיל במחיר של 70 ₪ למ"ר ויכול להגיע לכיוון ה-110 ₪ למ"ר. כאן קל למצוא משרדים איכותיים, מעוצבים ורחבים כשאפשר למצוא גם משרדים של 4000 מ"ר ויותר.

חיפה היא עיר נפלאה לעסקים, היא מציעה נוף ייחודי לצד מקום שכיף לגדול בו והדבר מתבטא גם בהיצע שאפשר למצוא באזור מת"מ.

משרדים להשכרה במת"מ חיפה >>

אזור מפרץ חיפה

אזור מפרץ חיפה הוא קודם אזור מרשים מבחינת המראה והנוף. הוא גובל בהרי הכרמל כך שמצד אחד אפשר לראות ממנו את הים ומצד שני הוא נושק להרי הכרמל. זוהי סביבה שלווה אשר אידאלית להשכרת משרדים לעסקים קטנים כמו סוכנויות, מעצבים ונותני שירות בתחום הרפואה והרפואה המשלימה.

מבחינת הגעה לאזור, השכרת משרדים בחיפה היא השכרה חכמה ולאזור מפרץ החיפה אפשר להגיע באוטובוסים (או ברכב בקלות). בסביבה זו אפשר למצוא גם שפע של מסעדות, פארקים ושבילי הליכה.

מחיר השכרת משרדים במפרץ חיפה מתחיל ב-50 ₪ למ"ר ומטפס עד 75 ₪ למ"ר, מה שהופך את האזור לאטרקטיבי לעסקים בתחילת דרכם ולאלו שלא מעוניינים רק בסביבה עסקית אלא סביבה נינוחה בעיר.

משרדים להשכרה במפרץ חיפה >>

אזורים מועדפים להשכרת משרדים סביב חיפה

ישנן סיבות רבות לחפש אחר משרדים להשכרה בחיפה, אך לאלו שרוצים לצאת מהעיר, מכל סיבה, ישנן ערים צמודות שיכולות להיות מושלמות.

משרדים להשכרה ביקנעם – יקנעם ממוקמת במרחק של כ-20 דקות מחיפה ומציעה אזור תעשייה לצד משרדים במרחבים כפריים. יוקנעם מציעה גישה נוחה מכביש 2,4,6, משרדים להשכרה בסדרי גודל שונים על פי הצורך והיא מתאימה מאד לעסקים מקומיים או עסקים שרוצים להשתלב בין החברות שכבר עובדות במקום.

משרדים להשכרה בנשר – נשר יכולה גם כן לתת מענה כשהיא התפתחה בשנים האחרונות, מציעה קרבה לחיפה ולצ'ק פוסט ולרוב מחירים אטרקטיביים.

משרדים להשכרה בטירת הכרמל – טירת הכרמל יכולה לתת פתרון להשכרת משרדים מסביב לחיפה כשאלו יכולים להיות מעוצבים, מאובזרים וגם כן במחירים אטרקטיביים (וקרבה לעיר).

עוד ערים שיכולות לעניין בעלי עסקים קריית אתא (עיר גנים), עכו ומילואות. אמנם אלו לא משרדים להשכרה בחיפה אך הם כן באזור ומתאימים לאלו שלא צריכים להיות בתוך העיר או שהעובדים, הספקים והשותפים העסקיים שלהם נמצאים בצפון.

חשיבות איתור של משרד להשכרה בחיפה ובסביבה המתאים לעסק

מיקום העסק חשוב מבחינות רבות: גישה, סביבה עסקית להתפתח בה וכמובן המחיר. בחיפוש משרד להשכרה בחיפה יש להפעיל שיקול של אזור בעיר (או מחוצה לה) ולבחור את המחיר שהעסק יכול ורוצה לשלם.

כל זה יכול להישמע מסובך וחברת גלקסיה נכסים הופכת את המשימה לפשוטה ומובילה את לקוחותיה למשרד שהם שמחים להגיע אליו בכל יום.

צרו קשר למציאת הנכס המתאים לעסק שלכם!