מחפש משרד להשכרה בנשר? לגלקסיה נכסים מאגר משרדים להשכרה בנשר במחירים מפתיעים, ברמות גימור שונות, בגדלים שונים ושימושים מגוונים.

באתר תוכלו להתרשם ממבחר עצום של משרדים להשכרה בנשר. תוכלו לקרוא פרטים נוספים על השכרת משרדים בנשר (מחיר, גדלים של משרדים ועוד) בהמשך העמוד.

גלקסיה נכסים מתמחה בהשכרת משרדים באזור הצפון ותוכלו לפנות אלינו לקבלת הצעה מיוחדת המתאימה לצרכים ולתקציב שלכם.

מציג את כל 13 התוצאות

שאלות נפוצות

מחירי המשרדים להשכרה באזור נשר זולים משמעותית לעומת המשרדים להשכרה במרכז הארץ ונעים בין 25 ₪ למ"ר לבין 50 ₪ למ"ר. המחיר נקבע לפי גודל ואזור בו ממקום המשרד.

באתר גלקסיה נכסים תוכלו למצוא משרדים להשכרה בנשר בגדלים שונים המשתנים מעת לעת בהתאם לנכסים המתפרסמים. ישנם משרדים בעלי 150 מ"ר / 300 מ"ר / 500 מ"ר / 1,000 מ"ר / 2,000 מ"ר / 3,000 מ"ר / 5,000 מ"ר / 10,000 מ"ר.

נשר גובלת דרומית-מזרחית לחיפה ואף גובלת עם שכונת דניה היוקרתית של חיפה. נשר ממוקמת על כביש 752 בסמוך לכביש 75 ודרכי אליה נוחים. כיום ממוקם בנשר מפעל המלט המרכזי של מדינת ישראל וסוחף אחריו עסקים רבים, גדולים וקטנים בעיקר בזכות המחירים האטרקטיבים יותר להשכרת משרד ובזכות דרכי ההגעה אליה והקרבה לחיפה. אז אם אתם מחפשים להשכיר משרד בנשר צרו איתנו קשר ונעזור לך להתאים עבורכם את המשרד המתאים ביותר לצרכי העסק שלכם.

עם מעל 15 שנות ניסיון אנו מתמחים בהתאמת הנכס והמשרד לתחום העסק ולבקשות שלכם. כאשר אתם יוצרים עימנו קשר בנושא נכס מסוים או קטגורית נכסים באזור מסוים, אנו קשובים לכל הצרכים והקריטריונים שחשוב לכם שיהיו במשרד הבא שאתם מחפשים להשכיר. אנו משכללים את כל המידע שמסרתם ובהתאם לכך אנו מציגים לכם את המשרד המתאים ביותר עבור העסק והעבודים שבו.

כמובן, בראש העמוד, מעל התפריט הראשי, בצד שמאל תמצאו כפתור "בעל נכס?" כאשר תלחצו עליו תגיעו לעמוד חדש שבו תמלאו את את הפרטים על הנכס שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.