מאגר המשרדים להשכרה ברחובות מתעדכן אצלנו באתר מעת לעת. בעיר רחובות יש מספר אזורים מבוקשים להשכרת משרדים: פארק המדע, פארק הורביץ ורחבי העיר הקולטים עשרות עסקים גדולים וקטנים ששוה להתמקם לידם.
אצלנו בגלקסיה נכסים יש היצע משרדים להשכרה ברחובות במחירים מפתיעים, בגדלים שונים, ברמות גימור מגוונות ולמטרות ושימושים שונים. באתר תוכלו להתרשם ממבחר עצום של משרדים להשכרה ברחובות.פנו אלינו לקבלת הצעה אטרקיבית במיוחד עבורכם!

מציג את כל 11 התוצאות

שאלות נפוצות

מחירי המשרדים להשכרה ברחובות זולים למרות היותה עיר הנמצאת במחוז המרכז והמחירים בה נעים בין כ-35 ₪ ועד 50 ש"ח למ"ר. המחיר נקבע לפי גודל ואזור בו ממקום המשרד.

אצלנו, באתר גלקסיה נכסים תוכלו למצוא משרדים להשכרה ברחובות בגדלים שונים המשתנים מעת לעת בהתאם לנכסים המתפרסמים. ישנם משרדים בעלי 500 מ"ר / 1,000 מ"ר / 2,000 מ"ר / 3,000 מ"ר / 5,000 מ"ר / 10,000 מ"ר.

רחובות מאופיינת עם פארק המדע (פארק תמר - תעשיות, מדע רחובות) התוססת בחברות גדולות כדוגמת HP במיזמים ונותני שירות פרוצי דרך כגון Alephfarms, MKS, בפארק המדע ניתן למצוא מלון עסקים מרשת פתאל, מועדוני כושר, מסעדות ובתי קפה שמעצימים את אווירת הביזנס ופלז'ר. רחובות היא המקום להתמקם בו עבור עסקים רבים שמחפשים אתך מרכז הארץ, נגישות רבה וים של חיים גם בזמן העבודה. רחובות גובלת עם נס ציונה, כפר ביל"ו, רמלה, קריית עקרון.

עם מעל 15 שנות ניסיון אנו מתמחים בהתאמת הנכס והמשרד לתחום העסק ולבקשות שלכם. כאשר אתם יוצרים עימנו קשר בנושא נכס מסוים או קטגורית נכסים באזור מסוים, אנו קשובים לכל הצרכים והקריטריונים שחשוב לכם שיהיו במשרד הבא שאתם מחפשים להשכיר. אנו משכללים את כל המידע שמסרתם ובהתאם לכך אנו מציגים לכם את המשרד המתאים ביותר עבור העסק והעבודים שבו.

כמובן, בראש העמוד, מעל התפריט הראשי, בצד שמאל תמצאו כפתור "בעל נכס?" כאשר תלחצו עליו תגיעו לעמוד חדש שבו תמלאו את את הפרטים על הנכס שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.