בחירת משרד להשכרה ברעננה זה לא תמיד דבר קל, הביקוש למשרדים ברעננה עולה בשל המיקום שלה, צפון המרכז ומסביבה יש לא מעט מושבים. לגלקסיה נכסים מאגר משרדים להשכרה ברעננה במחירים מפתיעים. תוכלו לעיין במשרדים להשכרה ברעננה המוצגים כאן לפניכם ואם יש לכם קריטריונים מיוחדים למשרד שאתם מחפשים – נשמח לשמוע. פנו אלינו ונדאג להתאים לכם את המשרד הטוב ביותר.

מציג את כל 7 התוצאות

שאלות נפוצות

מחירי המשרדים להשכרה ברעננה יחסית זולים למרות היותה עיר הנמצאת בשרון והמחירים בה עומדים בערך על כ-50 ₪ ועד 70 ש"ח למ"ר. המחיר נקבע לפי גודל ואזור בו ממקום המשרד.

אצלנו, באתר גלקסיה נכסים תוכלו למצוא משרדים להשכרה ברעננה בגדלים שונים המשתנים מעת לעת בהתאם לנכסים המתפרסמים. ישנם משרדים בעלי 500 מ"ר / 1,000 מ"ר / 2,000 מ"ר / 3,000 מ"ר / 5,000 מ"ר / 10,000 מ"ר.

רעננה היא עיר בשרון וגובלת עם הערים כפר סבא והרצליה. ולמרות מיקומה והביקוש הרב של עסקים להתמקם בה, המחיר להשכרת משרדים ברעננה אינם גבוהים ומשתלמים עבור עסקים רבים המחפשים להשאר בין אזור השרון למרכז הארץ. ברעננה נמצאים חברות הייטק גדולות ועולמיות כמו מיקרוסופט, אמדוקס, HP ועוד.

עם מעל 15 שנות ניסיום אנו מתמחים בהתאמת הנכס והמשרד לתחום העסק ולבקשות שלכם. כאשר אתם יוצרים עימנו קשר בנושא נכס מסוים או קטגורית נכסים באזור מסוים, אנו קשובים לכל הצרכים והקריטריונים שחשוב לכם שיהיו במשרד הבא שאתם מחפשים להשכיר. אנו משכללים את כל המידע שמסרתם ובהתאם לכך אנו מציגים לכם את המשרד המתאים ביותר עבור העסק והעבודים שבו.

כמובן, בראש העמוד, מעל התפריט הראשי, בצד שמאל תמצאו כפתור "בעל נכס?" כאשר תלחצו עליו תגיעו לעמוד חדש שבו תמלאו את את הפרטים על הנכס שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.