בין אם אתם מחפשים משרד לעסק קטן או גדול, נתניה ידועה כעיר שהרבה עסקים אוהבים להתמקם בה. באזור התעשיה דרום נתניה / אזור תעשיה פולג נתניה – גלקסיה נכסים מציעה מאגר משרדים להשכרה בנתניה במחירים מפתיעים.

באתר תוכלו להתרשם ממבחר עצום של משרדים להשכרה בנתניה. בין בנייני המשרדים להשכרה ניתן למצוא את הבניינים: בית אלקו, בית גרנד סנטר, בית תקשוב, בית רט, בית אתגרים, בית אריאל, בית אמות, בית שהם, בית דן אביב, בית עוגן, בית אדר ועוד…
לגלקסיה נכסים משרדים בגדלים שונים ולמטרות ושימושים מגוונים. תוכלו לעיין במבחר המשרדים שאנו מציגים באתר אך אל תהססו גם לפנות אלינו טלפונית על מנת שנסייע לכם למצוא את המשרד המתאים ביותר עבור צורכי העסק שלכם.

מציג את כל 16 התוצאות

שאלות נפוצות

מחירי המשרדים להשכרה באזור נתניה יחסית עדיין זולים לעומת המרכז בשל היותה עיר הנמצאת בין מרכז הארץ לצפון הארץ והמחירים בה עומדים בערך על כ-40 ₪ למ"ר. המחיר נקבע לפי גודל ואזור בו ממקום המשרד.

באתר גלקסיה נכסים תוכלו למצוא משרדים להשכרה בנתניה בגדלים שונים המשתנים מעת לעת בהתאם לנכסים המתפרסמים. ישנם משרדים בעלי 500 מ"ר / 1,000 מ"ר / 2,000 מ"ר / 3,000 מ"ר / 5,000 מ"ר / 10,000 מ"ר.

נתניה היא עיר בשרון, השביעית באוכלוסייתה בערי מדינת ישראל, היא שוכנת במישור החוף לחופי הים התיכון ונחשבת כרביירה ישראלית, עיר קיט נופש, תרבות וספורט. היום רוב האוכלוסיה של נתניה הינה צרפתיים אשר היגרו אליה והתמקמו בה. את המשרדים להשכרה בנתניה ניתן למצוא באזור התעסוקה והתעשייה פולג ובאזורים המתפתחים: קריית אליעזר, קריית יהלום, "רצועת האמצע", ברכת חנון, קריית ספיר ופארק המדע. דרכי ההגעה אל נתניה הם רבים: דרך כביש 1, כביש 6, כביש 20, כביש 2 ועוד. היא שופעת בתחבורה ציבורית המגיעה אליה מכל קצוות הארץ הן באוטובוס והן ברכבות. אז אם אתם מחפשים להשכיר משרד בנתניה צרו איתנו קשר ונעזור לך להתאים עבורכם את המשרד המתאים ביותר לצרכי העסק שלכם.

עם מעל 15 שנות ניסיון אנו מתמחים בהתאמת הנכס והמשרד לתחום העסק ולבקשות שלכם. כאשר אתם יוצרים עימנו קשר בנושא נכס מסוים או קטגורית נכסים באזור מסוים, אנו קשובים לכל הצרכים והקריטריונים שחשוב לכם שיהיו במשרד הבא שאתם מחפשים להשכיר. אנו משכללים את כל המידע שמסרתם ובהתאם לכך אנו מציגים לכם את המשרד המתאים ביותר עבור העסק והעבודים שבו.

כמובן, בראש העמוד, מעל התפריט הראשי, בצד שמאל תמצאו כפתור "בעל נכס?" כאשר תלחצו עליו תגיעו לעמוד חדש שבו תמלאו את את הפרטים על הנכס שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.